Results

Kids (6 yrs & under) No Gi Beginner (60-69.9 lbs)
1st place: Aiden Thompson (SIDEKICKS)

Kids 7-9 yrs No Gi Beginner (59.9 & Under lbs)
1st place: Cody Fitzpatrick (KEITH OWEN BJJ)
2nd place: Aiden Thompson (SIDEKICKS)

Kids 10-12 yrs No Gi Beginner (79.9n & Under lbs)
1st place: Hans Ehrlich (ALLIANCE JIU JITSU)

Kids 10-12 yrs No Gi Beginner (100 + lbs)
1st place: Kadia Gilbert (ADAMSONS BROS)

Kids Overall Team Results Overall
1st place: Randori Brasa (54 pts)
2nd place: Clay Guida MMA (52 pts)
3rd place: Pedro Sauer (32 pts)
4th place: American Top Team (31 pts)
5th place: Dayton MMA (30 pts)

Teens Overall Team Results
1st place: Vitor Oliveira BJJ (41 pts)
2nd place: Cincy BJJ (19 pts)
3rd place: Barros, Derby City MMA, Reaction MMA,& Team Vaghi (16 pts)

Kids (6 yrs & under) No Gi Beginner (49.9 lbs)
1st place: Jessie-Mo Dwyer (TOTAL KARATE)
2nd place: Aiden Alsguson (RANDORI BRASA)

Kids 7-9 yrs No Gi Beginner (60-69.9 lbs)
1st place: Austyn Treis (VAGHI)
2nd place: Carter Mottley (LANCASTER PAL)
3rd place: Gunnar Gerahart (EVOLUTION)

Kids 7-9 yrs No Gi Beginner (70-79.9 lbs)
1st place: Brennan Houser (AMERICAM TOP TEAMER)

Children's Overall Team Results
1st Place- Lloyd Irvin (75 pts)

2nd place- Tiger Schulmann (57 pts)
3rd place- Jungle Gym (56 pts)
4th place- Team Fiona (47 pts)
5th place- Renzo Gracie (28 pts)

Teen's Overall Team Results
1st Place- Lloyd Irvin (95 pts)

2nd place- Jungle Gym (85 pts)
3rd place- Bellmore Kickboxing (19 pts)
3rd Place- Brunswick BJJ (19 pts)
4th place- DPMA (16 pts)

Kids Overall Team Results Overall

1st place: American Top Team/ATT (136 pts)
2nd place: Avengers (49 pts)
3rd place: Gracie Tampa (30 pts)
4th place: Carlson Gracie (27 pts)
5th place: Miami WMB & RMBJJ Gracie Barra (20 pts)

Teens Overall Team Results

1st place: Miami WMB (55 pts)
2nd place: American Top Team/ATT (52 pts)
3rd place: Gracie Tampa (26 pts)
4th place: Avengers (17 pts)
5th place: Armory & 10th planet (16 pts)


Kids (6 yrs & under) No Gi Beginner (49.9 lbs)
1st place: Michael Soler Jr (TIGERDRAGON)
2nd place: Luis Sosa
3rd place: Andre Terra

Kids (6yrs & under) No Gi Beginner (70 & Under lbs)
1st place: Ray Graceffo
2nd place: Luis Sosa
3rd place: Dannon Lopez

Kids 7-9 yrs No Gi Beginner (59.9 lbs & under)
1st place: Liam Kleine (ATT COCONIT CREEK)
2nd place: Tyler Cabral (ATT COCONUT CREEK)
3rd place: Katherine Placer (TIGERDRAGON)

Kids Overall Team Results Overall

1st place: Jungle Gym (86 pts)
2nd place: Lloyd Irvin (75 pts)
3rd place: Jiu Jitsu Nation (43 pts)
4th place: Bill Scott BJJ (35 pts)
5th place: Blackhole BJJ (26 pts)

Teens Overall Team Results

1st place: Lloyd Irvin (99 pts)
2nd place: Cornwall MMA (22 pts)
3rd place: Brunswick BJJ (19 pts)
4th place: Tri state MMA & Sherbatov MMA (17 pts)
5th place: ICAT Academy (16 pts)

No-Gi

Youth and Teens No-Gi

Youth No-Gi 6 Years and Under

Youth No-Gi 6 Years and Under Lightweight (49.9 lbs and under)
1st Place: Gabriel Smith (Jiu Jitsu Nation)
2nd Place: Alexander Ososio (Yamasaki Academy)
3rd Place: Connor Muehlbauer (Black Hole JJ)

Youth No-Gi 6 Years and Under Middleweight (50 – 59.9 lbs)
1st Place: Marilyn Nunez (Jungle Gym)

Youth No-Gi 6 Years and Under Cruiserweight (60 – 69.9 lbs)

Children's Overall Team Results
1st Place- Carlson Gracie (127 pts)
2nd place- Drysdales JJ (36 pts)
3rd place- Gracie Humiata (34 pts)
4th place- CSA Ninja Training (28 pts)
5th place- Carlson Gracamarillo JJ (25 pts)

Teen's Overall Team Results
1st Place- Carlson Gracie (90 pts)
2nd place- Sergio Penna (27 pts)
3rd place- Drysdales (35 pts)
4th place- Nonos MMA Academy (23 pts)
5th place- Team United (22 pts)

Women's Overall Team Results